tr

Matematik Özel Ders Konya

Matematik Özel Ders Konya

.Matematik Özel Ders Konya

Matematik Özel Ders Konya olarak sizler için en donanımlı eğitmenler ile çalışarak sizlere en kaliteli eğitimi vermekteyiz. Konya’nın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Türkiye’nin de her iline online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten özel ders almak size hayatınızda ve sınavlarınızda önemli bir artı sağlayacaktır. Matematik en fazla etkiye sahip alanlardan birsidir. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak yaklaşır, matematiğe yapılır olarak bakarlar. Bir işi daha iyi yapabilmek için nasıl o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp yapabilmek anlamına gelmektedir.

Matematik Özel Ders Konya olarak öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır. Hızlı okuma kursu hızlı okurken anlama konusunda da destek sağlamaktadır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Konya

Matematik Özel Ders Konya olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenler ile bir arada çalışmaktayız. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Konya olarak arama ve sayfalarında en güncel ve en çok aranan konumdayız. Bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve belki de bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Matematik dersi öğrencilerin çok zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders konya

matematik özel ders konya

 

 

 

whatsapp

Matematik Özel Ders Konya Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Konya Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders konya

  matematik özel ders konya

  matematik özel ders konya

  matematik özel ders konya

  matematik özel ders konya

  matematik özel ders konya

   

  Ziyaretçi Yorumları (7)
  1. Baran dedi ki:

   Matematik derslerine keyif alarak katılacağımı bilmezdim çok memnunum

  2. Dilan dedi ki:

   Hocamın bana olan güveni matematik dersine olan ilgimi daha da arttırıyor herkese tavsiye ederim

  3. Funda dedi ki:

   Matematiği keyifli ve eğlenceli bir şekilde öğrenmek istiyorsanız kesinlikle tek adres

  4. Emsal dedi ki:

   Hocam sayesinde matematik denemelerinde ki netlerim arttı hocama emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum

  5. Rümeysa dedi ki:

   Bir türlü anlamadığım konuları sabırla bana öğreten hocama teşekkür ederim bir kez daha doğru seçim yaptığımın farkındayım

  6. Zeynep dedi ki:

   Matematiği yapabileceğimi itina ile anlatarak gösteren hocama sonsuz teşekkürler

  7. Bülent dedi ki:

   Hocamın tecrübesi ve ilgisiyle çok daha iyi seviyeye geldim çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button