tr

Matematik Özel Ders Manisa

Matematik Özel Ders Manisa

Matematik Özel Ders Manisa

Matematikten ders almak size önemli bir artı kazandırmaktadır. Çünkü matematik sınavlarda en çok puana sahip derslerden biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyebilecek şekilde karşımıza çıkmaktadır. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha iyi daha ılımlı yaklaşır, daha yapılır olarak görürler. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlamdadır. Bir işi daha iyi yapılabilir kılmak için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Matematik Özel Ders Manisa olarak sizlere iyi bir özel ders verebilmek  için en donanımlı ve uzman öğretmenlerle çalışarak dersler vermekteyiz. Manisa’nın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Manisa içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze ders anlattığımız gibi Türkiye’nin her tarafına online olarak TYT , YKS, LGS, DGS, ALES, KPSS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz  online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesi içindir.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Manisa

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Manisa arama ve sayfalarında en güncel, en çok aranan konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve hayatınızı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin ne yazık ki zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders manisa

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Manisa Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders manisa

  matematik özel ders manisa

  matematik özel ders manisa

  matematik özel ders manisa

  matematik özel ders manisa

  matematik özel ders manisa

   

  Ziyaretçi Yorumları (8)
  1. Nehir dedi ki:

   Çok kaliteli ve verimli geçiyor dersler teşekkür ederim

  2. Aras dedi ki:

   Dersler süper işleniyor tavsiye ederim

  3. Aydan dedi ki:

   Sıfır altyapıya sahipken şuan matematik netlerim çok iyi bütün hocalarıma kocaman teşekkürler

  4. Ayla dedi ki:

   Sizi seven, size iyi olduğunuzu hissettiren, yılmadan doğru yolu göstermeye çabalayan insanlar… Gerçekten hayran olduğunuz her birinden anlattığı dersten fazlasını öğrendiğiniz insanlar herkese çok teşekkürlerimi iletiyorum

  5. Talha dedi ki:

   Kendi ilgi alanlarımı bulmamda ve en doğru alana yönelmemde yardımcı oldular.

  6. Mert dedi ki:

   Matematik derslerinde hep özgüvensizdim bana bu özgüveni kazandıran hocalarıma teşekkür ederim

  7. Esra dedi ki:

   Ilgili sevecen nasıl yetiştirileceğini bilen hocalar ve kaliteli eğitim çok teşekkür ederim

  8. Arzu dedi ki:

   Hocamada kendime de çok güveniyorum verimli ve keyifli derslerle çok ilerledik

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button