tr

Matematik Özel Ders Mersin

Matematik Özel Ders Mersin

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders Mersin olarak sizlere en donanımlı eğitimi vermek için buradayız. Mersin’in her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Türkiye’nin de her iline online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir. Tecrübeli öğretmen kadromuzla ücretsiz deneme dersi yaparak öğrencimiz ile öğretmenimizin tanışmasını sağlıyor güzel bir uyum yakalanmasını hedefliyoruz. Ücretsiz deneme dersinden sonra kararı sizlere bırakıyoruz. Derslerin verimli geçmesi için öğrenci ve öğretmen arasındaki uyuma değer veriyoruz. Öğrenci ve öğretmen arasındaki uyumu yakalamak ve derslerin çok daha verimli geçmesi için birebir dersler yapıyoruz. Öğrencimizin ayırdığı zamanın kıymetini biliyor  ve siz değerli velilerimizin maddi ve manevi olarak en faydalı şekilde süreci yürütmek ve tamamlamayı istiyoruz. Dilerseniz farklı bir öğretmen yönlendirmesi yapıyoruz.

Matematikten özel ders almak sizlere önemli ölçüde bir artı sağlayacaktır. Matematik dersi en fazla etkiye sahip derslerden birisidir. Matematik sadece sınavlarda değil hayatımızda da karşımıza çıkmaktadır. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz. Biliyoruz ki bir dersi sevmek öğretmeni sevmekle başlıyor. Tecrübeli öğretmen kadromuzla matematiği sevmenizi severken öğrenmenizi ve öğrendiğinizi sınavda ve hayattınız da kullanmanızı sizlere fayda sağlamasını istiyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, matematiği yapılır çözülebilir kolay bir ders olarak görmeye başlarlar. Bir işi daha iyi yapabilmek için önce o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp yapabilmek anlamına gelmektedir.

Matematik Özel Ders Mersin Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Matematik Özel Ders Mersin

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Mersin arama ve sayfalarında en güncel ve en popüler konumdayız. Alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunu ve hayatınıza büyük faydalar sağlayacağının farkındayız. Bunun için de sizler için gerekli özeni özel ders sepeti olarak gösteriyoruz.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin sınavlarda genelde zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Matematik Özel Ders Mersin Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders giresun

 

 

whatsapp

Matematik Özel Ders Mersin Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Matematik Özel Ders Mersin Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Mersin Bizimle İletişime Geçin

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders mersin

  matematik özel ders mersin

  matematik özel ders mersin

  matematik özel ders mersin

  matematik özel ders mersin

  matematik özel ders mersin

   

  Ziyaretçi Yorumları (11)
  1. Halil dedi ki:

   İşlerinde en iyi olan öğretmenler burada toplanmış resmen online derslerim çok güzel geçiyor

  2. Serkan dedi ki:

   Netlerim gittikçe artıyor çok teşekkür ederim

  3. Nazlı dedi ki:

   Netlerimde ki başarılamın devamını hocamla beraber devamlı çalışarak ilerleteceğimden eminim her şey için teşekkür ederim

  4. Şule dedi ki:

   Çok kaliteli ve verimli dersler işleniyor faydalı olacağından eminim herkese tavsiye ediyorum

  5. Tuba dedi ki:

   Matematikte ilerlememi sağlayan ve özveriyle davranan hocama teşekkür ederim

  6. Sevgi İnal dedi ki:

   Aldığım derslerin çok faydasını görüyorum tavsiye ederim

  7. Adil Ersöz dedi ki:

   Çok ilgili ve uzman bir kadroları var veliyim kesinlikle tavsiye ediyorum

  8. Beren Meriç dedi ki:

   Şu anki geldiğim seviyeyi hocama borçluyum vok az netim varken yükselmeye başladı netlerim. Tavsiye ediyorum

  9. Ali Hancı dedi ki:

   Sınava hazırlanmak sürecimin verimli ve keyifli geçmesini sağlayan hocama teşekkür ederim

  10. Deniz Özsoy dedi ki:

   Çok memnunum dersler harika geçiyor tavsiye ederim

  11. Serra Eraslan dedi ki:

   Hocam oldukça ilgili matematiği severek öğreniyorum tavsiye ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button