tr

Matematik Özel Ders Ordu

Matematik Özel Ders Ordu

Matematik Özel Ders Ordu

Matematik Özel Ders Ordu olarak sizlere en ilgili öğretmenlerle en verimli eğitimi vermek için çalışmaktayız. Ordu’nun her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Ordu içi ve ilçelerine online ve yüz yüze ders verdiğimiz gibi Türkiye’nin her iline de online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten özel ders almak sizlerin hayatınıza önemli bir artısı olacaktır. Matematik en fazla etkiye sahip derslerden birisidir. Üstelik matematik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızda da karşımıza çıkmaktadır. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak yaklaşır, matematik dersini yapılır çözülebilir kolay bir ders olarak görmeye başlarlar. Bir işi daha iyi yapabilmek için önce o işi sevmek gerekir matematiği de seversek onu daha kolayca yapabileceğimiz anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Ordu

Matematik Özel Ders Ordu olarak sizlere en yarar sağlayacak, en ilgili, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışıyoruz. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Ordu arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olabileceğinin ve bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin büyük bir kısmının genelde zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders ordu

matematik özel ders ordu

 

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Ordu Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders ordu

  matematik özel ders ordu

  matematik özel ders ordu

  matematik özel ders ordu

  matematik özel ders ordu

  matematik özel ders ordu

   

  Ziyaretçi Yorumları (8)
  1. Ahmet dedi ki:

   Matematik dersinde aşırı ilerleme kaydettim bana karşı sabır gösteren hocama teşekkür ederim

  2. Şeyma dedi ki:

   Öğretmenim aşırı ilgili online dersler çok güzel geçiyor bu kadar iyi olacağını düşünmemiştim çok memnunum gerçekten

  3. Berat dedi ki:

   Aldığım online eğitimden çok memnunum herkese de tavsiye ediyorum

  4. Tunahan dedi ki:

   Öğretmenimin güler yüzü dersi anlatım şekli beni derse daha da bağlıyor iyi varsınız öğretmenim

  5. Alp dedi ki:

   İlgi ve kalite çok fazla gerçekten tavsiye ederim

  6. Sevgi dedi ki:

   Matematik netlerimde gözle görülür bir artış var hocamın ilgisi sayesinde çok teşekkür ederim

  7. İrem dedi ki:

   Dersi sevdirerek ve dikat çekerek işliyor hocam çok memnunum artık anlayabiliyorum teşekkür ederim

  8. Yağız dedi ki:

   Nihayet anlamaya ve çözüm yapmaya başladım hocama çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button