tr

Matematik Özel Ders Tekirdağ

Matematik Özel Ders Tekirdağ

Matematik Özel Ders Tekirdağ

Matematik Özel Ders Tekirdağ olarak sizler için en donanımlı ve uzman öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler vermekteyiz. Tekirdağ’ın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze olmak üzere dersler vermekteyiz. Tekirdağ içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze ders anlattığımız gibi Türkiye’nin her iline online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders

Matematikten ders almak size bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en çok etkiye sahip derslerden biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyebilecek şekilde karşımıza çıkmaktadır. Size hem matematiği hem de hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha iyi daha sıcak yaklaşır, daha yapılır olarak görürler. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlama gelmektedir. Bir işi daha yapılabilir kılmak için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Tekirdağ

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Tekirdağ arama ve sayfalarında en güncel, en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve bir hayatınızı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin ne yazık ki zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Ücretsiz online 15 dakika deneme dersi hakkı sunuyoruz. Ücretsiz deneme dersinde amacımız öğretmenle öğrencimizi tanıştırmak. Özel Ders Sepeti olarak öğretmen öğrenci uyumuna değer veriyor bunun içinde ücretsiz deneme dersi ile derslere başlama kararını sizlere bırakıyoruz. Dilerseniz yeni bir öğretmen yönlendirmesi isteyebilirsiniz. Eğitim sürecinin en verimli şekilde geçmesi bizim için çok değerli. Derslere başlama kararı aldığınızda ders planlamasını sizler öğretmenimizle birlikte karar verebiliyorsunuz. Sistem kaydınızı açıyoruz ve  o sistemden işlenen dersleri ve güncel bakiyenizi sizler takip edebiliyorsunuz. Matematik dersinin çok önemli olduğu ve çoğu öğrencinin korkulu rüyası olan matematik  dersini  Özel Ders Sepeti olarak bu korkuyu yenmenizi ve istediğiniz başarıyı elde etmeniz için gerekli özveriyi vermek için hazırız.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders tekirdağ

matematik özel ders tekirdağ

 

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders tekirdağ

  matematik özel ders tekirdağ

  matematik özel ders tekirdağ

  matematik özel ders tekirdağ

  matematik özel ders tekirdağ

  matematik özel ders tekirdağ

   

  Ziyaretçi Yorumları (5)
  1. Ebru dedi ki:

   Hocam çok kaliteli ve düzgün eğitim veriyor tavsiye ederim

  2. Esra dedi ki:

   Matematiği anladıysam sebebi sizsiniz emeği geçen herkese teşekkürler

  3. Selma dedi ki:

   Bana matematiği sevdiren hocam iyi ki varsın

  4. Yusuf dedi ki:

   Korkulu rüyam olan matematik artık en sevdiğim dersler arasında herkese teşekkürler

  5. Soner dedi ki:

   Matematik çözümlerinde çok daha az hata yapıyorum artık öğreniyorum çok mutluyum iyi ki varsınız

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button