tr

Matematik Özel Ders Uşak

Matematik Özel Ders Uşak

Matematik Özel Ders Uşak

Matematik Özel Ders Uşak olarak sizler için en donanımlı öğretmenlerle çalışarak sizlere verimli özel dersler vermekteyiz. Uşak’ın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze olmak üzere dersler vermekteyiz. Türkiye’nin her iline de online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders

Matematikten ders almak size bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en çok puana sahip alanlardan biridir. Üstelik matematik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyebilecek şekilde karşımıza çıkmaktadır. Size matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha iyi daha sıcak yaklaşır, daha yapılır olarak bakarlar. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlamdadır. Bir işi daha yapılabilir kılmak için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Uşak

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Uşak arama ve sayfalarında en güncel, en çok aranan konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve bir hayatınızı ne yönde değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin ne yazık ki zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders uşak

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Uşak Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders uşak

  matematik özel ders uşak

  matematik özel ders uşak

  matematik özel ders uşak

  matematik özel ders uşak

  matematik özel ders uşak

   

  Ziyaretçi Yorumları (9)
  1. Batuhan dedi ki:

   Matematik dersi almaya başladım hocam alanında çok iyi memnunum tavsiye ederim

  2. Alper dedi ki:

   içten gülümsemeniz, bize olan inancınız ve güveniniz her alanda başarılı bireyler olarak yola devam etmemizi sağladı. Sayenizde matematikle barıştım iyi ki varsınız

  3. Erdem dedi ki:

   bu kadar samimi , güler yüzlü hocalarla derse girdiğim için çok mutluyum matematik güzelse sebebi sizsiniz iyi ki varsınız

  4. Efe dedi ki:

   en kaliteli kadro diyebilirim bize her türlü soru tipini aklımıza sokan nokta atışı yapan bir kadro benim matematiğe olan ilgimi arttırdılar teşekkürler

  5. Yaren dedi ki:

   Sıfırdan başlayıp çok iyi netler yapmaya kadar ilerledim bu süreçte bana her zaman destek olup emeğini esirgemeyen güzel hocalarıma ilgileri içinde teşekkür ediyorum

  6. Ceren dedi ki:

   Rahatlıkla herkese tavsiye edebileceğim disiplinli ilgili ve kaliteli hocaların olduğu güzel bir adres teşekkür ediyorum

  7. Ceyhan dedi ki:

   Oldukça geride kaldığım matematik konularında beni yetiştiren ve sabırla anlatan hocama teşekkür ederim

  8. Okyanus dedi ki:

   Matematik konularında bu kadar ilerleyip soruları hızlı çözebileceğim aklıma gelmemişti çok teşekkür ediyorum

  9. Bade dedi ki:

   Sevemediğim matematik dersine istekle katılır ve çözer oldum hocam süper tavsiye ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button