tr

Muğla Özel Ders

Muğla Özel Ders

Muğla Özel Ders

Muğla Özel Ders, ilkokul öğrencilerine, ortaokul öğrencilerine ve lise- üniversite hazırlık sınavlarında sizlere hizmet vermekteyiz. Muğla’nın tüm ilçelerinde online veya yüz yüze olarak  sizlere öğretmen gönderme olanağımız mevcuttur.

Alanında uzman öğretmen kadromuzla sizlere kaliteli bir eğitim sağlıyoruz.

Muğla Özel Ders

Ders anlatımlarımız online veya yüz yüze olarak veli ve öğrencilerin  ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir.

Yüz yüze ders almak isterseniz bulunduğunuz konuma en yakın öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. Bu doğrultuda öğrencimize göre haftalık olarak program hazırlayıp hangi sınava hazırlanacaksa o yönde ilerliyoruz.

Ülkemizde olan bulaşıcı hastalık yüzünden öğrencilerimizin eğitimden mahrum kalmasını istemiyor bu yüzden de online olarak eğitim de sağlıyoruz.  Online eğitimimizde zoom programı ya da kendi platformumuz üzerinden öğretmen ve öğrenciyi buluşturuyoruz. Ders öncesi öğretmenimizin hazırladığı deneme dersiyle ders ve öğretmenimiz hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Deneme dersi sonrası öğretmeninizle dersin gün ve saatlerini belirleyip özel dersinize başlıyorsunuz.

Ödemelerinizi öğretmeninize dersin bitiminde veya haftalık olarak yapabilirsiniz.

Muğla Özel Ders

Matematik özel ders, fizik özel ders, kimya özel ders Türkçe özel ders, biyoloji özel ders, fen bilimleri özel ders, İngilizce özel ders, kısacası tüm derslerden tercihe bağlı online ya da birebir yardımcı oluyoruz . Sınavlara hazırlık, okula yardımcı derslerimizde alanında uzman ve tecrübeli öğretmenlerle çalışmaktayız. Bizim için öğretmen seçimi çok önemli çünkü öğrenciye dersi sevdiren ya da soğuyup başarısız olmasını sağlayan öğretmendir bundan dolayı öğretmenlerimizi tecrübe bilgi becerisine bakarak mülakat ile seçiyoruz. Çalıştığınız öğretmenimizden memnun kalmadığınız takdirde öğretmenimizi hemen değiştiriyoruz. Sizin geleceğiniz bizim için çok önemli

Muğla Özel Ders, Okula Yardımcı Programımız

Muğla Özel Ders ekibi olarak ilk okul derslerine yardımcı; birinci sınıflar için okuma-yazma, İngilizce, sınıf derslerine yardımcı olarak en iyi öğretmenlerimizle kaliteli eğitim sunuyoruz. İkinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci sınıfta ise okula yardım amaçlı istenilen derste Türkçe, matematik, sosyal bilgiler, fen, İngilizce gibi derslerden en kaliteli ve alanında uzman eğitimci arkadaşlarımızla online ya da yüz yüze eğitim veriyoruz. Ders anlatım sonunda anlatılan konu hakkında test yapmaktayız böylelikle konunun anlaşıla bilirliğini ve pekişmesini hedefliyoruz.

Muğla Özel Ders, Sınavlara Hazırlık Programımız

Kpss, Ayt, Tyt, Dgs, Yös, Ales gibi sınavlara en donanımlı ve tecrübeli öğretmenlerimizle sizleri hazırlıyoruz. İstenilen alanda, sayısal, sözel, eşit ağırlık, olarak paket program hazırlıyoruz. İstenilen takdirde tek tek Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Tarih, ve Kpss de dahil tüm dersleri tecrübeli kadromuz ile sizlere sunuyoruz. Muğla Özel Ders Kursumuz yalnızca Muğla’da değil Türkiye’nin her yerinden sizlere online olarak zoom üzerinden ya da bizim kendi sistemimizden yada yüz yüze bireysel özel ders imkanı sunuyoruz. Bütün dersler hakkında bilgi almak ve ücretsiz deneme derslerimize katılmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Özel Ders Fizik

Özel Ders Kimya

Özel Ders Biyoloji

Özel Ders Matematik

Özel Ders Türkçe

Özel Ders Tarih

Özel Ders İngilizce

Özel Ders Coğrafya

Özel Ders İnkılap

Özel Ders Hızlı okuma ve Eğitim Koçluğumuz mevcuttur.

 

Kursumuza kayıtlı öğrencilerimize her hafta deneme sınavı yapıyoruz böylelikle eksikliklerimizi görüyoruz ve daha planlı, eksikliklerimizi hallederek yeni konulara geçiyoruz.

matematik özel ders giresun

 

 

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

muğla özel ders

muğla özel ders

muğla özel ders

muğla özel ders

muğla özel ders

muğla özel ders

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button