tr

YKS KURSU BOLU

232
YKS KURSU BOLU

YKS KURSU Bolu olarak sizlere en güzel eğitimleri vermek için buradayız. Özel derslerimizi online birebir veya yüz yüze birebir olarak anlatmaktayız.

Online YKS Kursuna gün geçtikçe daha da ihtiyaç duyuyoruz. Çünkü hayatımıza giren pandemi ile görmüş olduk ki canlı dersler ile sınavlara çok güzel bir şekilde hazırlanmak mümkün. Biz de bunun için eğitim hizmetimizi alanında uzman, tecrübeli öğretmenlerimizle vermekteyiz.

Bu düzen ve anlayış henüz ilk yılında dahi, deneyimli öğretmen ve idari kadrosuyla kurumumuzun sınavlarda ciddi bir başarı oranı yakalamasını sağlamıştır.

Online deneme derslerimiz mevcuttur. Online örnek derslerimiz ücretsizdir. Örnek derslerimiz yaklaşık 15 dakika sürmektedir sonrasında memnun kalırsanız asıl derslere geçtiğimizde ücret almaktayız.

Özel derslerimizi online birebir yada yüz yüze birebir olacak formatta işlemekteyiz. Özel derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde anlatılmaktadır.

YKS KURSU BOLU

Ders saati tavsiyelerimiz aşağıda görüldüğü gibidir;

TYT konuları aday düzeyine göre değişkenlik göstermek ile birlikte 150-170 ders saatinde bitmiş olmaktadır.

AYT konuları da adayın düzeyine göre değişebilmekte olup; MF konuları  toplam 90 ders saatinde, EA konuları toplam 80 ders saatinde, sözel konuları 70 ders saatinde, YDT konuları ise 50-70 ders saati aralığında tamamlanmaktadır.

Yaklaşık 8-10 derslik hızlı paragraf derslerimizi de mutlaka denemelisiniz. Çünkü TYT için bu çok gerekli.

Size uygulamakta olduğumuz denemelere mutlaka katılın, katılım ücretsizdir. Siz de size ne kadar çok fayda sağladığını göreceksinizdir.

Denemelerimiz belirli tarihlerde olduğundan dolayı lütfen takip ederek ve düzenli olacak şekilde katılım sağlayınız.

YKS Kursu Bolu

Kurumumuzu temsil eden öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli olup, ortalama 15 yıllık deneyime sahiptir. Online ve yüz yüze birebir özel dersler verilmektedir. Yıllarca yurdumuzun çeşitli il ve ilçelerinde, devlet ve özel okullarında, eğitim ve öğretim vermiş öğretmenlerimiz kurumumuzu sürekli bir üst noktaya taşımıştır. Taşımaya da devam etmektedirler.

Bizden ders alan LGS ve YKS öğrencilerine haftada bir online deneme uyguluyoruz. Uyguladığımız online denemeler öğrencinin kendi seviyesini görüp ona nasıl çalışması gerektiği hakkında bilgi verir.

yks kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.ozelderssepeti.com

  www.populerakademi.com

  www.onlinelgskurs.com

  www.ozelderssepeti.net

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button