tr

YÖS HAZIRLIK KURSU TEKİRDAĞ

YÖS HAZIRLIK KURSU TEKİRDAĞ

YÖS HAZIRLIK KURSU TEKİRDAĞ Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Türkiye’de eğitim alabilmek için girdiği YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı), her sene üniversitelerin belirlediği farklı tarihlerde yapılır.

YÖS Türkiye’de herhangi bir üniversitede lisans veya ön lisans eğitimi almak isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin girmesinin zorunlu olduğu bir sınavdır. 80 sorudan oluşmaktadır. İçeriğinde 45 YÖS IQ – Genel Yetenek (IQ), 30-32 Matematik, 3-5 Geometri vardır. Matematik ve Geometri soruları genel lise düzeyinde olan sorulardan oluşur. Soru yapıları LYS ve ya YGS Sınavından farklılıklar göstermektedir.

YÖS HAZIRLIK KURSU TEKİRDAĞ

Yabancı öğrenci kabul eden üniversitelerin kendi sitelerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurular Mart ayında başlamaktadır. Sonuçlar 1,5 aya kadar açıklanır. YÖS’e başvurmanın en önemli şartı yabancı uyruklu olmak veya lise eğitimini yurt dışında tamamlamış bir Türk vatandaşı olmaktır. YÖS’e girmek için Türkiye’de bulunmanız şart değildir. Bazı üniversitelerin yurtdışında sınav merkezi bulunmaktadır.

YÖS HAZIRLIK KURSU TEKİRDAĞ

Bazı üniversitelerin kendi bünyelerinde açmış oldukları YÖS kurslarını bizim öğretmen kadromuz anlatmaktadır. Online derslere başlamadan önce ücretsiz online deneme dersi alabilirsiniz. Bu sayede memnuniyetinize göre derslere ücretli olarak başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilirsiniz. Yüz yüze derslerimizde öğretmeni öğrencimizin evine yönlendirip birebir ders formatı şeklinde hizmet veriyoruz. Öğretmenlerimiz alanında uzman ve son derece tecrübelidir. Bu yüzden derslerimizden aldığımız geri dönüşler her zaman olumlu olmaktadır.

yös kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.ozelderssepeti.com

  www.populerakademi.com

  www.onlinelgskurs.com

  www.ozelderssepeti.net

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button