tr

YÖS KURSU ÇANAKKALE

YÖS KURSU ÇANAKKALE

YÖS KURSU ÇANAKKALE Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Türkiye’de eğitim alabilmek için girdiği YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı), her sene üniversitelerin belirlediği farklı tarihlerde yapılır.

YÖS, Türkiye üniversitelerine yabancı öğrenci kabulü amacıyla gerçekleştirilen sınavlardır. Yabancı Öğrenci Sınavları sonuçlarının Türkiye dışında bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sınavlara başvuracak adayların lise veya dengi okullardan mezun olması gerekir. Mezun durumunda olmayan öğrencilerin de sınavlara katılmalarında herhangi bir engel bulunmamaktadır.

YÖS KURSU ÇANAKKALE

YÖS Kurs Programımız Türkiye’deki üniversitelerin düzenlediği sınavların kapsadığı konuların anlatımı ve yoğun pratik çalışmalarından oluşmaktadır.

YÖS’te Soru sayısı 80 – 100 arasında olup üniversiteye göre değişiklik gösterebilir. Matematik 30 – 40, geometri 5 – 15 ve genel yetenek 40 – 60 sorudan oluşur. Matematik ve Geometri geniş kapsamlı sorulmaktadır. Sınav süreleri genellikle 90 – 130 dakika arasında değişmektedir.

YÖS KURSU ÇANAKKALE

Bazı üniversitelerin kendi bünyelerinde açmış oldukları YÖS kurslarını bizim öğretmen kadromuz anlatmaktadır.

Kursumuz derslerinden online veya yüz yüze şeklinde yararlanabilirsiniz. Online derslerimize başlamadan önce ücretsiz deneme dersi imkanımız bulunmaktadır. Yüz yüze derslerimizde öğretmenlerimizi öğrencilerin evlerine yönlendirmekteyiz. Derslerimiz birebir formatta işlenmektedir.

yös kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.ozelderssepeti.com

  www.populerakademi.com

  www.onlinelgskurs.com

  www.ozelderssepeti.net

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button