tr

YÖS KURSU ESKİŞEHİR

YÖS KURSU ESKİŞEHİR

YÖS KURSU ESKİŞEHİR Yabancı Uyruklu Öğrencilerin Türkiye’de eğitim alabilmek için girdiği YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı), her sene üniversitelerin belirlediği farklı tarihlerde yapılır.

Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavları (YÖS), Türkiye’de üniversitelerde öğrenim görmek isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin katılabilecekleri ve bu sınav sonuçlarını üniversite başvurularında kullanabilecekleri sınavdır.

YÖS ( Yabancı Öğrenci Sınavları ) 1981 yılından bugüne kadar yapılmaya devam etmektedir. Türkiye’de 2010 yılından önce ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi ) tarafından yapılmaktaydı. 2010 yılından itibaren Yabancı Öğrenci Sınavlarının düzenlenmesi ve uygulanması üniversitelerin kendi bünyelerine bırakılmıştır.

YÖS (Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavlar ı) Türkiye’deki üniversiteler tarafından uygulanan sınavlardır. Merkezi bir sınav olmadığından başvuruların değerlendirilmesi ve sonuçların açıklanmasından sınavı yapan üniversite sorumludur.

YÖS KURSU ESKİŞEHİR

YÖS Kurs Programımız Türkiye’deki üniversitelerin düzenlediği sınavların kapsadığı konuların anlatımı ve yoğun pratik çalışmalarından oluşmaktadır.

YÖS’e başvurmanın şartları: Yabancı uyruklu olmak veya lise eğitimini yurt dışında tamamlamış bir Türk vatandaşı olmak. Lise mezunu ya da lise son sınıfı okuyor olmak. Mavi karta sahip bir yabancı olmak. Sonradan Türk vatandaşlığı kazanmış; çifte vatandaşlık sahibi olmak. Türk vatandaşı olup lise eğitimini KKTC hariç yabancı bir ülkede tamamlamış olmak. KKTC uyruklu olup; KKTC’de ikamet eden ve KKTC’de ortaöğretimini tamamlamış, GCE AL sınav sonucu sahip olmak.

Üniversiteler tarafından genellikle yılda bir defa yapılır. Yaklaşık 40 civarında üniversite YÖS yapmaktadır. Öte yandan 150 ‘ ye yakın üniversite YÖS yapan diğer üniversitelerin çoğunun yaptığı YÖS ‘ün puanlarını kabul etmektedir.  YÖS üniversitelerin web sitelerinde belirtilen tarihlerde yapılmaktadır. Genellikle mart ve haziran ayları arasında üniversitelerin kampüslerinde yapılmaktadır.

Not: İstanbul Üniversitesi kendi sınavı hariç hiçbir sınav kabul etmemektedir. Buna rağmen kendi sınav sonucu bazı diğer üniversiteler tarafından kabul edilmektedir.

YÖS KURSU ESKİŞEHİR

Bazı üniversitelerin kendi bünyelerinde açmış oldukları YÖS kurslarını bizim öğretmen kadromuz anlatmaktadır.

Özel ders olarak anlatabildiğimiz gibi sınıf kursları da veya grup dersleri de yapmaktayız. Grup derslerinde öğrenciler kendileri gruplarını hazırlamaktadırlar.

Online derslere başlamadan önce ücretsiz online deneme dersi alabilirsiniz. Bu sayede memnuniyetinize göre derslere ücretli olarak başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilirsiniz.

Eğitim kadromuz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede öğretmenlerimiz sizler için dersleri en verimli şekilde işliyor.

yös kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.ozelderssepeti.com

  www.populerakademi.com

  www.onlinelgskurs.com

  www.ozelderssepeti.net

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button