tr

Ankara Türkçe Özel Ders

244
Ankara Türkçe Özel Ders

Ankara Türkçe Özel Ders  olarak sizler için Ankara’nın  her semtinde ve Türkiye‘nin her ilinde  online veya yüz yüze özel dersler vermekteyiz.

İlkokul öğrencilerine, sınavlara hazırlık öğrencilerine ve yabancılara Türkçe eğitimi vermekteyiz. Ayrıca hızlı paragraf okuma ve anlama dersleri de veriyoruz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Online platformumuzda haftalık deneme yapıyoruz. Öğrenci veya adaylar kendileri de deneme hazırlayıp yapabilmektedirler.  Yaptığımız bu denemelerde öğrenci kendi durumunu görüyor. Kendi durumunu bildiğinde ona göre bir yol haritası çizerek çalışma planlarını çizebiliyor.

Türkçe Özel Ders

Son yıllarda sınavlarda paragraf soruları ağırlıklı olarak sorulmaktadır. Hatta ve hatta matematik, fen, sosyal soruları bile paragraflardan oluşmaktadır.

Türkçe okuyup anlayabilmemiz gereken bir ders olduğu için paragrafları daha hızlı okuyup anlayıp soruları çözmeniz gerekir. Türkçe dersi sınavlarda büyük bir etkiye sahiptir. Güvenilir ve işini layığıyla yapan bir kurumuz. . Bütün öğretmenlerimiz tecrübeli ve birbirinden donanımlıdır.

Ankara Türkçe Özel Ders denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 15 yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. 

Türkçe Özel Ders Ankara olarak öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Türkçe Özel Ders Ankara

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en ilgili, en donanımlı Türkçe özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışmaktayız. Bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve sizlerin hayatını ne şekilde değiştirebileceğinin farkındayız.

Türkçe Özel Ders Ankara olarak ekibimizi öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması için oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını görev edinmiş öğretmenlerden oluşturduk.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

Velilerimize açılan online sayfalarımızda yapılan dersleri ve ödemeleri görebilmektedirler.

Yine velilerimiz öğrencilere açılan programlarda verilen ödevleri,  yapılan denemeleri görebilmektedirler. Ayrıca derslerden sonra ki gün velilerimize sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.
matematik özel ders giresun

 

 

 

Türkçe Özel Ders Ankara

Türkçe dersi ile ilgili ders saati önerimiz aşağıdaki gibidir;

9 sınıf konularını 30 derste, 10 sınıf konuları 40 ders, 11 sınıf konuları 60 ders, 12 sınıf türkçe konuları 50 derste tamamlanmış olmaktadır.

TYT- AYT programı olursa adayın durumuna göre farklılık göstermektedir.

Alanında uzman eğitmenlerle çalıştığımız için kendimize çok inanıyoruz.

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com
  www.ozelderssepeti.net
  https://www.ozelderssepeti.com/category/dersler/türkçe/
  basliksiz 1
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button