tr

Matematik Özel Ders Antalya

Matematik Özel Ders Antalya

Matematik Özel Ders Antalya

Matematik Özel Ders Antalya olarak sizler için en iyi öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler veriyoruz. Antalya’nın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Antalya içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze ders verdiğimiz gibi Türkiye’nin her tarafına online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, TYT adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten ders almak sizlere önemli bir artı kazandırır. Matematik sınavlarda en çok puana sahip derslerden biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyebilecek şekilde karşımıza çıkmaktadır. Size matematiği yani hayatı daha kolay hale getirebilmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha iyi daha sıcak yaklaşır, daha çok yapabileceğine inanır. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlama gelmektedir. Bir işi daha iyi  yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Antalya

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en bilgili matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Antalya arama ve sayfalarında en güncel ve en popüler konumdayız. Matematikten alınan özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve hayatınızı nasıl değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin büyük bir kısmının zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full net yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.
matematik özel ders antalya

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Antalya Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders antalya

  matematik özel ders antalya

  matematik özel ders antalya

  matematik özel ders antalya

  matematik özel ders antalya

  matematik özel ders antalya

   

  Ziyaretçi Yorumları (6)
  1. Eren dedi ki:

   Hocalar çok güzel yüzlü ve ilgililer matematik dersi su gibi akıp gidiyor

  2. Zehra dedi ki:

   Bana arkadaş gibi olup matematikte fazla net yapmamı sağlayan hocama teşekkürlerimi iletiyorum iyi ki varsınız

  3. Melike dedi ki:

   Dersler o kadar keyifli ki hiç bir zaman eğitim hayatında bu kadar güzel hocalara denk gelmedim bu güzel hocalarla tanışıp derslerime katkı sağladıkları için herkese teşekkür ederim

  4. Özgür dedi ki:

   En kaliteli öğretmen kadrosuyla derslere girdiğim için çok mutluyum emeği geçenlere teşekkür ederim

  5. Merve dedi ki:

   Matematiği öğreterek sevdiren hocama çok teşekkür ederim

  6. Nehir dedi ki:

   Matematikten istediğim netlere ulaşacağıma inanıyorum hocam süper

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button