tr

Matematik Özel Ders Bursa

Matematik Özel Ders Bursa

Matematik Özel Ders

Matematik Özel Ders Bursa olarak sizler için en iyi öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler vermek için buradayız. Bursa’nın her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Sadece Bursa değil Türkiye’nin her tarafına online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen ve öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten özel ders almak sizlere sınavda bir artı kazandırır. Matematik sınavlarda en çok etkiye sahip alanlardan biridir. Size matematiği yani hayatı daha kolay hale getirebilmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, yapabileceğine inanır. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlama gelmektedir. Bir işi nasıl daha iyi  yapabilmek için onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu kolaylaştırıp daha iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Bursa

Matematik Özel Ders Bursa olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Bursa arama ve sayfalarında en güncel ve en popüler konumdayız. Matematikten alınan özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve hayatınızı olumlu yönde değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin çoğunluğunun zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

Matematik Özel Ders Ücretleri

Bursa Matematik Özel Ders ücretleri için eğitim danışmanımızı arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Online ve yüz yüze kurslarımız ve özel ders ücretlerimiz farklılık göstermektedir.

matematik özel ders bursa

matematik özel ders bursa

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Bursa Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders bursa

  matematik özel ders bursa

  matematik özel ders bursa

  matematik özel ders bursa

  matematik özel ders bursa

  matematik özel ders bursa

   

  Ziyaretçi Yorumları (7)
  1. Sefa dedi ki:

   Temelden başlayıp matematikte çok iyi net yapan konuma gelmemde yardımcı olan hocama teşekkür ediyorum iyi ki varsınız

  2. Rabia dedi ki:

   Böyle samimi hocalarla derse girdiğim için çok şanslıyım matematiği sevme nedenlerimdensiniz iyi ki varsınız

  3. Selen dedi ki:

   Matematiğe yeni başladım hocam alanında o kadar iyi ki şimdiden netlerimde artış görmeye başladım çok mutluyum

  4. Ekin dedi ki:

   Verimli ve harika geçiyor dersler tavsiye ederim

  5. Sinan dedi ki:

   Ben matematiği yapabileceğime inanmazken hocam bana inandı yapabilmem için çok çabaladılar destek verdiler ve onlar sayesinde matematiğe olan ilgim arttı hocama çok teşekkür ediyorum iyi ki varsınız

  6. Filiz dedi ki:

   Matematik dersinde oldukça zorlanırken sizden ders almaya başlayınca çok daha iyi anlamaya ve sevmeye başladım teşekkür ederim

  7. Meltem dedi ki:

   Matematik netlerim artıyor ayrıca hatalarım azalıyor sayenizde harikasınız

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button