tr

YDS Kursu

634
YDS Kursu

YDS Kursu

YDS Kursu; YDS Sınavı, her yıl ÖSYM’nin düzenlediği merkezi bir yabancı dil sınavıdır. Sınav tek oturumda yapılmakta ve öğrencilere yabancı dil bilgisini ölçen sorular çıkmaktadır.

YDS İlkbahar Dönemi sınavı; Almanca, Arapça, Bulgarca, Çince, Danimarkaca (Danish Dili), Ermenice, Farsça, Fransızca, Gürcüce, Hollandaca (Dutch Dili), İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Portekizce, Rumence, Rusça, Sırpça, Ukraynaca (Ukraince) ve Yunanca dillerinden yapılırken Sonbahar dönemi sınavı Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce ve Rusça dillerinde yapılmaktadır. 80 sorudan oluşan YDS’de süre 150 dakikadır. Sınavda hem okuduğunu anlama becerisini ölçen paragraf soruları, cloze testler hem de kelime bilgisini ölçen sorular bulunmaktadır. Şimdi, YDS hakkında bilinmesi gerekenlere bir göz atalım…

YDS Kursu YDS Nedir ?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Yüksek Öğretim Kurulu’nun talimatıyla Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından merkezi olarak yapılan ve ÜDS, KPDS, ve KPSS Yabancı Dil sınavlarının kaldırılmasının ardından bu sınavların yerini alan yabancı dil sınavıdır. YDS’de, yabancı dil bilgisini gramer, okuma, anlama ve kelime bilgisi açısından ölçen çoktan seçmeli test yöntemi uygulanır.

YDS sınavı senede 3 kez yapılmaktadır. İlk sınav “İlkbahar YDS Sınavı” (YDS/1), ikinci sınav ise “Sonbahar YDS Sınavı” (YDS/2), üçüncü sınav “Kış YDS Sınavı” (YDS/3) olarak geçmektedir.

YDS Kursumuz uzman öğretmen kadromuzla sınava hazırlanan öğrencilere gerekli desteği vermektedir.

YDS Kursumuz online ya da yüz yüze eğitim vermekteyiz.

YDS Kursumuzda online eğitimde 15 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Öğretmen yönlendirilmesi gün içinde gerçekleşmektedir. Sınava hazırlanma sürecinde sizlerin değerli zamanını en verimli şekilde geçirmenizi hedefliyoruz. Yönlendirdiğimiz öğretmenimiz sizlerle en kısa sürede iletişime geçip sizlerin uygunluğuna göre ücretsiz deneme dersi planlama imkanı sunuyoruz. Ücretsiz online eğitimden sonra derslere başlama kararını siz değerli öğrencilerimize bırakıyoruz. Ders süremiz 40 dakikadır haftada kaç ders alınacağına sizler karar verebiliyorsunuz. Ders planlamasını uzman öğretmenlerimizle birlikte ayarlayabiliyorsunuz. Öğrenci ve öğretmen uyumuna önem veren bir kurumuz. Dilediğin zaman öğretmen değişikliği talebinde bulunabiliyorsunuz. Sınava hazırlanma sürecinizde sizler için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Peki YDS’ye Kimler Girebilir ?

– Doçent, doktora ve sanatta yeterlik adayları.

– Yüksek lisans programlarına girecek lisans programı mezunları.

– Lisans programlarının son sınıfında veya son sınıftan bir önceki sınıfta okuyan öğrencilerden, yüksek lisans ya da doktora öğrenimi görmek isteyenler.

– Herhangi bir kamu kurumunda çalışmakta olup dil tazminatı ya da yurtdışı görev vs. nedeniyle yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler.

– Tıpta Uzmanlık Sınavı (TUS) ya da Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavına (DUS) girecek olan adaylar.

– Kamu personeli olmak amacıyla KPSS’ye girecek adaylardan, çalışmak istedikleri kamu kurumunun talebi doğrultusunda yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyenler.

– Herhangi bir kamu kurumunda çalışmıyor ya da çalışmayı amaçlamıyor olsa da, yabancı dil bilgisi düzeyini belirlemek isteyen üniversite ya da yüksek okul mezunları.

yds kursu

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.ozelderssepeti.com

  www.populerakademi.com

  www.onlinelgskurs.com

  www.ozelderssepeti.net

   

  yds kursu

  yds kursu

  yds kursu

  yds kursu

   

  Ziyaretçi Yorumları (5)
  1. Aykut dedi ki:

   Alanında çok iyi hocamla çalışıyorum ve çok memnunum teşekkür ederim

  2. Cansu dedi ki:

   Sınava hazırlıkta çok iyiler tavsiye ederim

  3. Fırat dedi ki:

   Derslerin çok faydasını görüyorum teşekkür ederim

  4. Bahar dedi ki:

   Hazırlıklar çok iyi gidiyor hocamda çok ilgili tavsiye ederim

  5. Eymen dedi ki:

   Çok ümitliyim sıkı ve disiplinli çalışıyoruz

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button