tr

Matematik Özel Ders Diyarbakır

Matematik Özel Ders Diyarbakır

Matematik Özel Ders Diyarbakır

Matematik Özel Ders Diyarbakır olarak sizler için en verimli özel dersleri donanımlı öğretmenlerle beraber veriyoruz. Diyarbakır’ın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Diyarbakır içi ve ilçelerinin yanı sıra Türkiye’nin her tarafına da online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10dakika mola ve tekrardan 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten özel ders almak sizlere büyük bir artı kazandırır. Matematik sınavlarda en çok etkiye sahip alanlardan biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil matematik tüm hayatımızda karşımıza çıkar. Temelden, eksik olunan konulardan yada yeni nesil sorular üzerinden isteğe göre ders alabilirsiniz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, daha yapılabilir bakarlar. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlamdadır. Bir işi daha iyi  yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu kolaylaştırıp daha iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Matematik Özel Ders Diyarbakır

Bizler de Matematik Özel Ders Diyarbakır olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleriyle bir arada çalışmaktayız. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Diyarbakır arama ve sayfalarında en güncel ve en popüler konumdayız. Matematikten alınan özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunun ve belki de bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin çoğunluğunun zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

matematik özel ders diyarbakır

matematik özel ders diyarbakır

 

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Diyarbakır Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders diyarbakır

  matematik özel ders diyarbakır

  matematik özel ders diyarbakır

  matematik özel ders diyarbakır

  matematik özel ders diyarbakır

  matematik özel ders diyarbakır

   

  Ziyaretçi Yorumları (10)
  1. Sinem dedi ki:

   Matematikten baya ilerleme kaydettim hocamla çok teşekkür ederim

  2. Defne dedi ki:

   İşini çok iyi bile öğretmenlerle dersler çok güzel ve keyifli geçiyor matematik dersini bu kadar güzel geçiren hocama teşekkür ederim tek kelimeyle mükemmel bir yer

  3. Sercan dedi ki:

   Aldığım matematik dersinden çok memnunum herkese tavsiye ediyorum

  4. Hande dedi ki:

   Güler yüzlü hocalarıma bana matematiği sevdirdikleri için teşekkür ederim

  5. Esma dedi ki:

   Başarılı olmak isteyenlerin tek adresi kesinlikle tavsiye ederim

  6. Ceyda dedi ki:

   Hocalarım ilgisi çok güzel benim gibi matematiği sevmeyen varsa kesinlikte tavsiye ederim dersler çok güzel geçiyor

  7. Aslı dedi ki:

   Matematik gibi önemli bir dersi alanında çok iyi hocalardan almak için en doğru adres tavsiye ederim

  8. Ecrin dedi ki:

   Matematikten daha çok net çıkarıyorum daha k7sa zaman da çözebiliyorum tavsiye ederim

  9. Pelinsu dedi ki:

   Çok zorlandığım konular vardı hocam inanılmaz anlatıyor kesinlikle tavsiye ederim

  10. Gözde dedi ki:

   Bugüne kadar ders aldığım en iyi eğitim adresi hocalar süper tavsiye ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button