tr

Matematik Özel Ders İzmir

Matematik Özel Ders İzmir

Matematik Özel Ders İzmir

Matematik Özel Ders İzmir olarak sizler için en iyi öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler veriyoruz. İzmir’in  her ilçesinde özel ders online veya yüzyüze ders vermekteyiz. İzmir içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze anlatabildiğimiz gibi Türkiye’nin her tarafına online olarak LGS , YKS, DGS, YÖS, KPSS ALES adaylarına da ders vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders

Matematikten ders almak size önemli bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en çok etkiye sahip alandır. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızda karşımıza çıkar. Size matematiği yani hayatı daha kolay hale getirebilmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha ılımlı yaklaşır, daha yapılabilir bakarlar. Yani eğitmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlama gelmektedir. Bir işi daha yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her derste alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Matematik Özel Ders İzmir

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleri bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders İzmir arama ve sayfalarında en güncel, en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olduğunu, belki de bir hayatı değiştirebileceğinin de farkındayız.

Matematikten LGS de 20 soru TYT de 40 soru AYT de 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin ne yazık ki fazlasıyla zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full çeken aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Ücretsiz online 15 dakika deneme dersi hakkı sunuyoruz. Ücretsiz deneme dersinde amacımız öğretmenle öğrencimizi tanıştırmak. Özel Ders Sepeti olarak öğretmen öğrenci uyumuna değer veriyor bunun içinde ücretsiz deneme dersi ile derslere başlama kararını sizlere bırakıyoruz. Dilerseniz yeni bir öğretmen yönlendirmesi isteyebilirsiniz. Eğitim sürecinin en verimli şekilde geçmesi bizim için çok değerli. Derslere başlama kararı aldığınızda ders planlamasını sizler öğretmenimizle birlikte karar verebiliyorsunuz. Sistem kaydınızı açıyoruz ve  o sistemden işlenen dersleri ve güncel bakiyenizi sizler takip edebiliyorsunuz. Matematik dersinin çok önemli olduğu ve çoğu öğrencinin korkulu rüyası olan matematik  dersini  Özel Ders Sepeti olarak bu korkuyu yenmenizi ve istediğiniz başarıyı elde etmeniz için gerekli özveriyi vermek için hazırız.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders i̇zmir

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders İzmir Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders i̇zmir

  matematik özel ders i̇zmir

  matematik özel ders i̇zmir

  matematik özel ders i̇zmir

  matematik özel ders i̇zmir

  matematik özel ders i̇zmir

   

  Ziyaretçi Yorumları (7)
  1. Sevil dedi ki:

   Matematik dersini artık seviyorum öğretmenime çok teşekkür ederim iyiki varsınız

  2. Koray dedi ki:

   Matematik dersinde çok ilerledim netlerim yükseliyor teşekkür ederim

  3. Hüsna dedi ki:

   Aldığım eğitimden çok memnunum teşekkür ederim tavsiye ediyorum

  4. Aylin dedi ki:

   Öğretmenim çok ilgili bu ilgisi sayesinde dersten kopmuyorum ve çokça verim alıyorum teşekkür ederim tavsiye ediyorum

  5. Deniz dedi ki:

   Dersler çok faydalı geçiyor sağolun iyiki varsınız

  6. Yavuz dedi ki:

   Öğretmenimin gösterdiği emeği hiçbir öğretmenden görmedim çok teşekkür ederim

  7. Beste dedi ki:

   Problemleri soruları çok rahat çözmeye başladım hocam çok iyi anlatıyor teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button