tr

Zonguldak Matematik Özel Ders

Zonguldak Matematik Özel Ders

Zonguldak Matematik Özel Ders, bizler matematik, fizik, kimya, türkçe, ingilizce, biyoloji, ilkokul dersleri olmak üzere bütün derslerden öğrencilere yardımcı olmaktayız. Zonguldak’ın  bütün ilçelerinde online veya yüz yüze özel ders veriyoruz.

Her ders öğretiminde alanında uzman ekibimizle çalışmakta ve öğrencilerimizin başarısına katkı sağlamaktayız.

Zonguldak Matematik Özel Ders

Derslerimiz birebir yüz yüze veya online olarak işleniyor. Öğrencilerimizin isteği doğrultusunda derslerle ilgili belli periyotlarda programlar hazırlıyor ve buna göre ilerliyoruz. Programdaki ders gününde derse katılamayan öğrencilerimiz için ek olarak telafi dersleri oluşturup eksiklerini bu şekilde tamamlıyoruz.

Derslerimizin anlatımıyla birlikte deneme sınavları, seviye tespit testlerimiz ile konuları daha iyi kavramalarını hedefliyoruz. Bu sınavlardaki sonuçlarla hangi konuda başarı seviyeleri düşükse o konu üzerinde yoğunlaşıp anlatımlar sağlıyoruz. Konu tekrarlarımız ve verdiğimiz ödevler ile dersin kalıcılığını daha iyi hale getirip öğrencinin de bu şekilde daha çok derslerini sevmesini istiyoruz.

Deneme sınavları ile kendini test eden öğrenciler hedefleri için daha iyi bilgi sahibi olup bu yolda ilerliyor. Özel derslerimizle eksiklerini tamamlayıp gitgide başarı konusunda yükselince öğrencilerimizin özgüvenleri ve sorumlulukları daha iyi hal kazanıyor.

Zonguldak Matematik Özel Ders

Matematik sınavlarda ağırlıklı olarak önem taşıyan bir derstir. Sınavlarda belli başlı Matematik konuları çıkmaktadır. Matematik özel ders hizmetimizde Tyt, Ayt, Lgs, Kpss, Dgs, Ales, Yös sınavlarınız için anlatımlarımız vardır. Sınavlardaki sayısal sorular ve konulara göre ders anlatımları ve sınavlar yapıyoruz.

Bizim mantığımız Matematikte başarılı olan öğrenci hayatta başarılı olur ve her şekilde problem çözme tekniğini geliştirir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.
matematik özel ders giresun

 

 

 

 

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

 

https://www.ozelderssepeti.com/zonguldak-matematik-ozel-ders

www.populerakademi.com
https://www.istanbulmatematikozelders.com
basliksiz 1
Ziyaretçi Yorumları (2)
  1. hayriye dedi ki:

    Sizinle birlikte özel dersin ne kadar kıymetli ve önemli olduğunu anladık teşekkür ederiz

  2. Nuray dedi ki:

    Matematik netlerim sayenizde yükseliyor Iyiki varsınız

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button