tr

Matematik Özel Ders Malatya

Matematik Özel Ders Malatya

Matematik Özel Ders Malatya

Matematik Özel Ders Malatya olarak sizler için en donanımlı eğitimi vermek için çalışmaktayız. Malatya’nın her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. Üstelik sadece Malatya ili ve ilçeleri değil Türkiye’nin de her iline online olarak KPSS , YKS, LGS, DGS, ALES, YÖS adaylarına da dersler vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematikten özel ders almak sizlere büyük bir artı sağlayacaktır. Matematik en fazla etkiye sahip alanlardan birsidir. Matematik sadece sınavlarda değil gündelik hayatımızda da karşımıza çıkmaktadır. Sizlere matematiği ve hayatı daha kolay hale getirmek ve sevdirmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha olumlu yaklaşır, matematiği daha kolay yapılır çözülebilir olarak görürler. Bir işi daha iyi yapabilmek için önce o işi sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp yapabilmek anlamına gelmektedir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzmanlaşmış ve branş öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelere ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.
Bu sayede öğrencimiz ile öğretmenimizi tanıştırıyor gerekli uyumun yakalanmasını sağlıyoruz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Malatya

Matematik Özel Ders Malatya olarak sizlere en yarar sağlayacak, en ilgili, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Malatya arama ve sayfalarında en güncel konumdayız. Bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunu ve hayatınıza birçok şekilde yön vereceğinizin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin oldukça zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders malatya

matematik özel ders malatya

 

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Matematik Özel Ders Malatya Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

Error: Contact form not found.

matematik özel ders malatya Matematik Özel Ders Malatya[/caption]
matematik özel ders malatya

matematik özel ders malatya

matematik özel ders malatya

matematik özel ders malatya

 

Ziyaretçi Yorumları (7)
 1. Giray dedi ki:

  Kaliteli ve verimli eğitim gerçekten çok memnunum

 2. Yiğit dedi ki:

  Öğretmenlerin kaliteli ders anlatımlarıyla denemelerde güzel netler elde edeceğime eminim herkese teşekkürler

 3. Merve dedi ki:

  Matematiği eğlendirerek öğreten hocalarıma teşekkür ederim iyi ki varsınız

 4. Selim dedi ki:

  Eğitim hayatım boyunca aldığım en iyi en verimli eğitim matematik netlerimin artmasında emekleri üzerimden esirgemeyen öğretmenlerim iyi ki varlar

 5. Beste dedi ki:

  Kendime güvenim artıran hocama teşekkür ederim artık matematiğim çok daha iyi

 6. burçin dedi ki:

  Denemelerde çok daha rahatım artık her konuda yardımcı olan özel ders sepeti ekibine teşekkür ederim

 7. Selin dedi ki:

  Sınava çok iyi hazırlanıyoruz işimi şansa bırakmıyacağım teşekkür ederim

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button