tr

Bursa Özel Ders

Bursa Özel Ders

Bursa Özel Ders

Bursa Özel Ders, İlkokul, Ortaokul ,Lise düzeyinde aynı zamanda Ales, Kpss, Dgs derslerinden özel ders vermekteyiz. Matematik, Fizik, Kimya, Türkçe, İngilizce, Biyoloji, İlkokul dersleri olmak üzere bütün derslerden öğrencilere yardımcı olmaktayız. Bursa’nın tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Derslerimiz online veya yüz yüze olarak anlatıyoruz. Ayrıca gurup derslerimiz de bulunmaktadır. Grup derslerimiz sezon başında açılmaktadır. Ara dönemde talep olduğu zaman veya öğrenci, aday kendileri grup oluşturmaları durumunda yapılmaktadır.

Her ders alanında en iyi ve en tecrübeli, mülakat ile seçilen öğretmenlerimiz tarafından anlatılmaktadır.

Bursa Özel Ders

Derslerimiz birebir yüz yüze veya online olarak işleniyor. Öğrencilerimizin isteği doğrultusunda derslerle ilgili belli periyotlarda programlar hazırlıyor ve buna göre ilerliyoruz. Programdaki ders gününde derse katılamayan öğrencilerimiz için ek olarak telafi dersleri oluşturup eksiklerini bu şekilde tamamlıyoruz.

Derslerimizin anlatımıyla birlikte deneme sınavları, seviye tespit sınavlarımız ile konuları daha iyi kavramalarını hedefliyoruz. Bu sınavlardaki sonuçlarla hangi konuda başarı seviyeleri düşükse o konu üzerinde yoğunlaşıp anlatımlar sağlıyoruz. Konu tekrarlarımız ve verdiğimiz ödevler ile dersin kalıcılığını daha iyi hale getirip öğrencinin de bu şekilde daha çok derslerini sevmesini istiyoruz.

On beş günde bir deneme sınavı yapıyor öğrenci sevilerini belirliyoruz. Seviyelerine eksikliklerine göre velilerimize tavsiyelerde bulunuyoruz. İsteyen öğrenci-velilerimiz eğitim koçu ile de çalışama yapabiliyor. Ders alan öğrencilerimize eğitim koçu indirimli olarak hizmet vermektedir.

Deneme sınavları ile kendini test eden öğrenciler hedefleri için daha iyi bilgi sahibi olup bu yolda ilerliyor. Özel derslerimizle eksiklerini tamamlayıp gitgide başarı konusunda yükselince öğrencilerimizin özgüvenleri ve sorumlulukları daha iyi hal kazanıyor.

Bursa Özel Ders Matematik

Matematik sınavlarda ağırlıklı olarak önem taşıyan bir derstir. Sınavlarda belli başlı Matematik konuları çıkmaktadır. Matematik özel ders hizmetimizde Tyt, Ayt, Lgs, Kpss, Dgs, Ales, Yös sınavlarınız için anlatımlarımız vardır. Sınavlardaki sayısal sorular ve konulara göre ders anlatımları ve sınavlar yapıyoruz.

Bizim mantığımız Matematikte başarılı olan öğrenci hayatta başarılı olur ve her şekilde problem çözme tekniğini geliştirir.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.
matematik özel ders giresun

 

 

Bursa Özel Ders Okul Takviye Kursları

İlkokul 1. sınıf öğrencileri için okuma yazma, Seri Okuma, Matematik ve İngilizce dersleri,

İlkokul 2. sınıf öğrencileri için seri okuma, temel matematik, problem çözümleri çok az Türkçe ve İngilizce dersleri

İlkokul 3. sınıf öğrencileri için Türkçe, Matematik, Fen bilimleri, İngilizce dersleri

ilkokul 4. sınıf öğrencileri için Türkçe, İngilizce, Matematik Problem çözme teknikleri, seri okuma, paragraf teknikleri Ankara özel ders öğretmenleri tarafından online veya yüz yüze anlatılmaktadır.

Orta okul 5. 6. 7. sınıf öğrencileri için Hızlı okuma ve paragraf teknikleri, Türkçe, matematik, fen bilimleri, İngilizce  ve Tarih (Sosyal Bilgiler) derslerinden Ankara özel ders öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır.

8. sınıf öğrencileri (Lgs Kursu) Lgs hazırlık kurslarımız Ankara özel dersin en iyi özel olarak hazırlanmış öğretmenler tarafından anlatılmaktadır. 8. sınıf öğrencileri (Lgs Adayları) kurs paketlerimizden olduğu gibi sadece matematik Özel ders, Fen özel ders, Türkçe özel ders, İnkılap Tarihi özel ders, İngilizce özel dersi, Din kültürü özel ders şeklinde ayrı ayrı da alabilirler.

Lise

9, 10, 11. sınıf öğrencilerini okula yardımcı takviye dersleri vermekteyiz. Matematik özel ders, Fizik özel ders, Türkçe özel ders, Kimya özel ders, Biyoloji özel ders, İngilizce özel ders,  Tarih özel ders, coğrafya özel ders ve tüm derslerden Ankara özel ders olarak yardımcı olmaktayız.

12. sınıf öğrencileri (Yks Kursu, Yös Kursu) üniversiteye hazırlanan öğrencilere sınıf kursu veya online sınıf kursu şeklinde yardımcı oluyoruz. İsteyen öğrencilere sadece zayıf oldukları derslerden de özel ders vermekteyiz. Online veya yüz yüze olarak özel ders veriyoruz. Yüz yüze derslerimizi kurumlarımızda veya öğrenci evinde özel ders olarak yardımcı olmaktayız.

Not: Kurumumuzda  TYT, AYT, LGS, YÖS, KPSS, ALES Kurslarımız mevcuttur.

Matematik Özel Ders
Türkçe Özel Ders
Fizik Özel Ders
Kimya Özel Ders
Biyoloji Özel Ders
Hızlı Okuma Özel Ders

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  bursa özel ders

  bursa özel ders

  bursa özel ders

  bursa özel ders

  bursa özel ders

  bursa özel ders

  Ziyaretçi Yorumları (4)
  1. Aycan dedi ki:

   Kuzenimle birlikte ders alıyoruz matematik öğretmenimizden çok memnunuz teşekkürler

  2. Pınar dedi ki:

   Ders almaya başladım ve çok beğendim teşekkür ederim

  3. Gül dedi ki:

   Netlerimde artış oldu. Çok teşekkür ederim

  4. Hülya dedi ki:

   Çok iyi öğretmenim. Online ders alıyorum. Matematik fen ve Türkçe dersi alıyorum. Herkese tavsiye ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button