tr

Matematik Özel Ders Sakarya

Matematik Özel Ders Sakarya

Matematik Özel Ders Sakarya

Matematik Özel Ders Sakarya olarak sizler için en donanımlı öğretmenlerle çalışarak verimli özel dersler vermekteyiz. Sakarya’nın  her ilçesinde özel ders online veya yüz yüze ders vermekteyiz. Sakarya içi ve ilçelerinde online ve yüz yüze ders anlattığımız gibi Türkiye’nin her iline online olarak YKS , LGS, KPSS, DGS, YÖS, ALES adaylarına da ders vermekteyiz.

Derslerimizi 40+10+40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Deneme derslerinin amacı sağlıklı öğretmen-öğrenci eşleşmesidir.

Matematik Özel Ders

Matematikten ders almak size önemli bir artı kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en çok etkiye sahip alanlardan biridir. Üstelik sadece sınavlarda değil bütün hayatımızı etkileyecek şekilde karşımıza çıkar. Size matematiği ve hayatı daha kolay hale getirebilmek için çalışıyoruz.

Öğrenciler matematik öğretmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha sıcak yaklaşır, daha yapılır olarak bakarlar. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle aynı anlama gelmektedir. Bir işi daha iyi yapmak  için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp oldukça iyi yapabilmek anlamına gelir.

Öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursunun amacı uzun ve anlaşılması zor soruları daha hızlı okuma ve daha anlaşılır hale getirmektir. Kurslarımız alanında uzman öğretmenler tarafından verilmektedir. Kursa genelde sınava girecek öğrenci ve adaylar katılmaktadır. İlkokul 4.sınıfa kadar seri okuma kursu olarak verilmesi daha mantıklıdır.

Hızlı Okuma Kursuna başlarken 150-200 kelime arasında okuma yapılırken kursun sonunda daha hızlı anlama ve 350-400 kelime okur duruma gelinebilir.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur aynı zamanda 15-20 dakika süren ücretsiz deneme dersimizden faydalanabilirsiniz.

İlköğretim 5. sınıftan itibaren LGS, YKS, DGS, ALES, KPSS, YÖS sınavına katılacak tüm adaylar hızlı okuma kursumuza katılmalıdır.

Matematik Özel Ders Sakarya

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en samimi, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenlerini bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun bilincindeyiz. Matematik Özel Ders Sakarya arama ve sayfalarında en güncel, en tıklanan konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne düzeyde önemli olabileceğinin ve bir hayatı değiştireceğinin farkındayız.

Matematikten TYT de 40 soru KPSS de 40 soru AYT ise 40 soru çıkmaktadır. Öğrencilerin çok zorlandıkları bir ders olduğu için en fazla matematik netini yapan öğrenci öne çıkmaktadır. Full yapan aday sayısı oldukça az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde dereceye girmektedir.

Ücretsiz online 15 dakika deneme dersi hakkı sunuyoruz. Ücretsiz deneme dersinde amacımız öğretmenle öğrencimizi tanıştırmak. Özel Ders Sepeti olarak öğretmen öğrenci uyumuna değer veriyor bunun içinde ücretsiz deneme dersi ile derslere başlama kararını sizlere bırakıyoruz. Dilerseniz yeni bir öğretmen yönlendirmesi isteyebilirsiniz. Eğitim sürecinin en verimli şekilde geçmesi bizim için çok değerli. Derslere başlama kararı aldığınızda ders planlamasını sizler öğretmenimizle birlikte karar verebiliyorsunuz. Sistem kaydınızı açıyoruz ve  o sistemden işlenen dersleri ve güncel bakiyenizi sizler takip edebiliyorsunuz. Matematik dersinin çok önemli olduğu ve çoğu öğrencinin korkulu rüyası olan matematik  dersini  Özel Ders Sepeti olarak bu korkuyu yenmenizi ve istediğiniz başarıyı elde etmeniz için gerekli özveriyi vermek için hazırız.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

matematik özel ders sakarya

matematik özel ders sakarya

 

 

whatsapp

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  matematik özel ders sakarya

  matematik özel ders sakarya

  matematik özel ders sakarya

  matematik özel ders sakarya

  matematik özel ders sakarya

  matematik özel ders sakarya

   

  Ziyaretçi Yorumları (7)
  1. Hazan dedi ki:

   Ben nihayet aradığım nitelikte hoca bulduğum için mutluyum çok ta iyi gidiyor teşekkür ederim

  2. Mustafa dedi ki:

   Eğitimi çok güzel hocaları çok iyi burdan hocalarıma teşekkür ediyorum

  3. Samet dedi ki:

   Hocalar çok ilgili derslerimde ki başarımı hocalarıma borçluyum teşekkür ediyorum

  4. Şeyma dedi ki:

   Kesinlikle tavsiye ederim çok iyi öğretmen yönlendirdiler netlerin de artış var

  5. Ayşenur dedi ki:

   Biz memnun kaldık. Tavsiye ederim.

  6. Adanur dedi ki:

   Matematiği severek çalışıyorum hocam sayesinde çok teşekkür ederim

  7. Benal dedi ki:

   Severek derslere katılıyor ve öğreniyorum tavsiye ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button