tr

Muğla Özel Ders Matematik

Muğla Özel Ders Matematik

Muğla Özel Ders Matematik olarak sizler için en verimli özel dersleri veriyoruz. Kursumuz sadece İzmir’de değil Türkiye’nin her şehir ve semtinde faaliyet göstermektedir. Derslerimizi online yada yüz yüze birebir formatta anlatıyoruz. LGS , YKS, DGS, YÖS, KPSS ALES adaylarına da hizmet vermekteyiz.

Muğla Özel Ders Matematik

Matematikten ders almak size önemli bir avantaj kazandırır. Çünkü matematik sınavlarda en yüksek etkiye sahip alandır. Üstelik yalnızca sınavlarda değil bütün hayatımızda karşımıza çıkar. Size matematiği yani hayatı daha kolay hale getirebilmek için çabalıyoruz.

Öğrenciler matematik eğitmenini sevdiğinde matematiğe normalinden daha pozitif yaklaşır, daha yapılabilir bakarlar. Yani öğretmeni sevmek ile matematiği sevmek birbiriyle eş değerdir. Bir işi daha yapabilmek için nasıl onu sevmek gerekiyorsa matematiği de sevmek onu daha da kolaylaştırıp fazlasıyla iyi yapabilmek anlamına gelir.

Muğla Özel Ders Matematik

Bizlerde kurum olarak sizlere en yarar sağlayacak, en sevecen, en donanımlı matematik özel ders veren öğretmenleri bir araya getirdik. Öğretmeni sevmek matematiği sevmektir bunun farkındayız. Matematik Özel Ders Muğla arama ve sayfalarında en güncel, en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, sizler için ne seviyede önemli olduğunu, belki de bir hayatı değiştirebileceğini de biliyoruz.

Matematikten LGS de 20 soru TYT de 40 soru AYT de 40 soru gelmektedir. Öğrencilerin ne yazık ki oldukça zorlandıkları bir alan olduğu için en çok matematik netini yapan aday öne çıkmaktadır. Full çeken öğrenci sayısı fazlasıyla az olduğundan sınavlarda hepsini yapanlar genelde derece yapmaktadır.

Dersleri her alanda tecrübe sahibi öğretmenlerle birlikte online veya yüz yüze şeklinde alabilirsiniz. Online derslere başlamadan önce 20 dakika ücretsiz deneme dersi sunmaktayız. Bu sayede öğrenci öğretmeniyle olan ilişkisini görüp derslere başlayabilir veya  öğretmen değişikliğine gidebilir. Yüz yüze özel ders almak isteyen öğrencilerimiz için evlerine öğretmen yönlendirmesi yaparak dersleri bire bir olarak işliyoruz. Dersler 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir.

matematik özel ders giresun

 

 

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

   

  Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Ercan dedi ki:

   Dersler çok verimli hocalar ilgili ve deneyimli memnunum tavsiye ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button