tr

Sakarya Özel Ders Matematik

Sakarya Özel Ders Matematik

Sakarya Özel Ders Matematik

MATEMATİK hayatın içinde her noktasında bulunmaktadır.Yaşamımızın her alanında karşılaşırız ve sıklıkla kullanırız. Matematik, aslında eğlenceli oluşu gerekse bilgi doluşu olmasıyla fazlasıyla dikkat çekiyor. Tabi ki yapabilirsen! Sadece eğitim hayatında değil birçok alanda da karşımıza çıkan Matematik, kimilerine göre çok karışık, kimilerine göre çok zor kimilerine göre ise çok kolaydır.

Aslında her branş gibi ne kadar ilgi gösterirsen o kadar ilgili olan Matematiği sevmek çok önemlidir. Peki neden sevmeliyiz ? Çünkü her an her dakika iç içeyiz. Hesap yaparken, çalışırken, eğitim alanında vb. Hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaktadır. O yüzden matematiği sevmeyen veya sevemeyen birçok insan, hayatının birçok evresinde zorluklar yaşamıştır. Matematikten kaçmadan onun üstüne gidilmelidir.

Bizler matematik, fizik, kimya, türkçe, ingilizce, biyoloji, ilkokul dersleri olmak üzere bütün derslerden öğrencilere yardımcı olmaktayız. Sakarya’nın  bütün ilçelerinde online veya yüz yüze özel ders veriyoruz.

Her ders öğretiminde alanında uzman ekibimizle çalışmakta ve öğrencilerimizin başarısına katkı sağlamaktayız.

Sakarya Özel Ders Matematik

Derslerimiz birebir yüz yüze veya online olarak işleniyor. Öğrencilerimizin isteği doğrultusunda derslerle ilgili belli periyotlarda programlar hazırlıyor ve buna göre ilerliyoruz. Programdaki ders gününde derse katılamayan öğrencilerimiz için ek olarak telafi dersleri oluşturup eksiklerini bu şekilde tamamlıyoruz.

Derslerimizin anlatımıyla birlikte deneme sınavları, seviye tespit testlerimiz ile konuları daha iyi kavramalarını hedefliyoruz. Bu sınavlardaki sonuçlarla hangi konuda başarı seviyeleri düşükse o konu üzerinde yoğunlaşıp anlatımlar sağlıyoruz. Konu tekrarlarımız ve verdiğimiz ödevler ile dersin kalıcılığını daha iyi hale getirip öğrencinin de bu şekilde daha çok derslerini sevmesini istiyoruz.

Deneme sınavları ile kendini test eden öğrenciler hedefleri için daha iyi bilgi sahibi olup bu yolda ilerliyor. Özel derslerimizle eksiklerini tamamlayıp gitgide başarı konusunda yükselince öğrencilerimizin özgüvenleri ve sorumlulukları daha iyi hal kazanıyor.

Matematik sınavlarda ağırlıklı olarak önem taşıyan bir derstir. Sınavlarda belli başlı Matematik konuları çıkmaktadır. Matematik özel ders hizmetimizde Tyt, Ayt, Lgs, Kpss, Dgs, Ales, Yös sınavlarınız için anlatımlarımız vardır. Sınavlardaki sayısal sorular ve konulara göre ders anlatımları ve sınavlar yapıyoruz.

Bizim mantığımız Matematikte başarılı olan öğrenci hayatta başarılı olur ve her şekilde problem çözme tekniğini geliştirir.

Sınava girecek öğrencilere, yeni nesil soruların çözümünde zorlanan öğrencilere paragraf teknikleri derslerini almalarını tavsiye ediyoruz.

Paragraf teknikleri dersleri 10 ders te bitmektedir. Yeni nesil soruları rahatlıkla anlayabilir ve çözer duruma gelmektedir. Ayrıca hızlı okuma kursları da vermekteyiz.

Hızlı Okuma dersleri toplamda 16-24 ders arasında tamamlanmaktadır. Adayın seviyesine göre okuma hızı 2 katına çıkmaktadır. Bazı adaylarda 3 katına kadar çıkabilmektedir.

Paragraf teknikleri ve hızlı okuma kurslarımızı online olarak vermekteyiz.

matematik özel ders giresun

sakarya özel ders matematik türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.

 

 

 

Sakarya Özel Ders Matematik

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya Özel Ders Matematik Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Sakarya Özel Ders Matematik Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  sakarya özel ders matematik

  sakarya özel ders matematik

  sakarya özel ders matematik

  sakarya özel ders matematik

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button