tr

Yalova Özel Ders

Yalova Özel Ders

ayrac

Yalova Özel Ders

Yalova Özel Ders olarak sınavlara hazırlanan tüm öğrencilerimiz için güçlü öğretmen kadromuzla yıllardır eğitim hizmeti vermekteyiz.

Eğitim hizmetimizden online veya yüz yüze şeklinde yararlanabilirsiniz. Derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde toplamda 90 dakika işlenmektedir. 10 dakika mola öğrencilerin motivasyonunu kaybetmemeleri içindir.

Online ders almak isteyen öğrenciler için zoom üzerinden ücretsiz deneme dersi yaparak memnuniyetlerine göre derslere başlatıyoruz. İsteyen öğrenciler için de öğretmen değişikliğine gidiyoruz. Yüz yüze ders almak isterseniz bulunduğunuz konuma en yakın öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. Bu doğrultuda öğrencimize göre haftalık olarak program hazırlayıp hangi sınava hazırlanacaksa o yönde ilerliyoruz.

Pandemi dolayısıyla öğrencilerimiz için online derslerin en verimli şekilde işlenmesini sağlıyoruz. Online eğitimimizde zoom programı üzerinden öğretmen ve öğrenciyi buluşturuyoruz. Ders öncesi öğretmenimizin hazırladığı 20 dakikalık ücretsiz deneme dersi sayesinde öğrencimiz memnuniyetine göre derslere başlayabilir veya öğretmen değişikliğine gidebilir.  Ders süreleri öğrencinin seviyesine göre azaltılabilir veya isteğe göre artırılabilir.

Yalova Özel Ders

200 saatlik ve 400 saatlik lgs hazırlık kurslarımız vardır. Örnek 400 derslik kurs saat dağılımı; 120 ders matematik,80 ders fen bilimleri,60 ders türkçe ve dilbilgisi,40 ders inkılap tarihi,40 ders ingilizce,20 ders din kültürü,40 ders rehberlik-motivasyon şeklindedir. Öğrencilerin bilgi düzeyine göre farklılık göstermekte olup ortalama bir öğrenciye bu şekilde ders saati sayısında ders anlatılması yeterli gelmektedir.

TYT konuları aday düzeyine göre değişkenlik göstermek ile birlikte 150-170 ders saatinde bitmiş olmaktadır. AYT konuları da adayın düzeyine göre değişebilmekte olup; MF konuları  toplam 90 ders saatinde, EA konuları toplam 80 ders saatinde, sözel konuları 70 ders saatinde, YDT konuları ise 50-70 ders saati aralığında tamamlanmaktadır. Yaklaşık 8-10 derslik hızlı paragraf derslerimizi de mutlaka denemelisiniz. Çünkü TYT için bu çok gerekli.

 

matematik özel ders giresun

 

 

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

yalova özel ders

yalova özel ders

yalova özel ders

yalova özel ders

Ziyaretçi Yorumları (1)
  1. Bora dedi ki:

    Dersler oldukça verimli geçiyor oldukça memnunum tavsiye ederim

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button