tr

Yks Kursu Batman

Yks Kursu Batman

Yks Kursu Batman olarak si zlere en güzel eğitimleri vermek için buradayız. Özel derslerimizi online birebir veya yüz yüze birebir olarak anlatmaktayız.

YKS kazanmak için ihtiyacınız olan tüm kaynaklar Türkiye’nin başarı oranı en yüksek YKS Uzaktan Eğitim Kursumuz uzun yıllardır binlerce adayı başarıya ulaştırmaktadır. En İyi YKS Hocalarını Online YKS Kursu programlarında sizlerle buluşturuyoruz.

Online deneme derslerimiz mevcuttur. Online örnek derslerimiz ücretsizdir. Örnek derslerimiz yaklaşık 15 dakika sürmektedir sonrasında memnun kalırsanız asıl derslere geçtiğimizde ücret almaktayız.

Özel derslerimizi online birebir yada yüz yüze birebir olacak formatta işlemekteyiz. Özel derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika ara 40 dakika ders şeklinde anlatılmaktadır. Eğitim hizmetimizi alanında uzman, branşlaşmış (her branşta alanında uzman ayrı eğitmenler) ile vermekteyiz.

Yks Kursu Batman

Ders saati tavsiyelerimiz aşağıda görüldüğü gibidir;

TYT konuları aday düzeyine göre değişkenlik göstermek ile birlikte 150-170 ders saatinde bitmiş olmaktadır.

AYT konuları da adayın düzeyine göre değişebilmekte olup; MF konuları  toplam 90 ders saatinde, EA konuları toplam 80 ders saatinde, sözel konuları 70 ders saatinde, YDT konuları ise 50-70 ders saati aralığında tamamlanmaktadır.

Yaklaşık 8-10 derslik hızlı paragraf derslerimizi de mutlaka denemelisiniz. Çünkü TYT için bu çok gerekli.

Size uygulamakta olduğumuz denemelere mutlaka katılın, katılım ücretsizdir. Sizde size ne kadar çok fayda sağladığını göreceksinizdir.

Denemelerimiz belirli tarihlerde olduğundan dolayı lütfen takip ederek ve düzenli olacak şekilde katılım sağlayınız.

Yks Kursu Batman

Kursumuz Türkiye’nin her her yerinde faaliyetini sürdürmektedir. Derslerimizden online veya yüz yüze olarak yararlanabilirsiniz. Online kursumuza başlamadan önce ücretsiz deneme dersi imkanı sunuyoruz. Öğretmenlerimiz son derece tecrübeli oldukları için derslerden alacağınız verim de son derece yüksek olacaktır.

Bizden ders alan LGS ve YKS öğrencilerine haftada bir online deneme uyguluyoruz. Uyguladığımız online denemeler öğrencinin kendi seviyesini görüp ona nasıl çalışması gerektiği hakkında bilgi verir.

yks kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button