tr

Hızlı Okuma Kursu Nevşehir

Hızlı Okuma Kursu Nevşehir

Hızlı Okuma Kursu Nevşehir, Meb ve Ösym sınavlarına girecek tüm adayların alması gereken kurstur. Lgs, Yks, Ales sınavlarında soruların uzunluğu ve anlaşılmasının zor olması nedeniyle hangi kurs paketinin alınacağına eğitim danışmanımız ile karar vermenizi tavsiye ederiz. Sınavlara girecek adaylarımız için hızlı paragraf teknikleri kursumuzu tavsiye etmekteyiz. İlkokul öğrencilerimiz için ise seri okuma ve okuduğunuz anlama çalışmaları yapılmaktadır.

İlkokul öğrencilerini ayrı tutarsak kurslarımız ikiye ayrılmaktadır.

  • Hızlı Okuma Kursu
  • Hızlı Paragraf Çözümü Teknikleri

Seri okuma kursları ile paragraf teknikleri çok farklıdır. Hızlı okuma ve seri okuma kursularımızı alanında uzman öğretmenlerimiz vermektedir. Bizim tavsiyemiz birebir ve online alınmasıdır. Online dersler öncesinde 15-20 dakikalık deneme dersi yaparak öğretmen ve öğrencinin uyumunu test ediyoruz. Eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve deneme dersi talep edebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Nevşehir

Hızlı okuma tamamen okumayı hızlandırmaya yönelik bir çalışmadır ve herkes alabilir. Fakat öğrenci durumu veya yetişkinlerin iş durumuna göre ders paketi hazırlanmaktadır.

İlkokul öğrencileri genelde okumayı hızlandırma ve okuduğunu anlama şeklinde almaktadır. İlkokul öğrencilerinden dakika da 90-100 kelime okurken verilen eğitim sonunda 250-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Nevşehir kursuna katılan adaylardan dakikada 150-200 kelime okuyanlar ise 400-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

Hızlı okuma kursu genelde 14-24 ders aralığında tamamlanmaktadır fakat öğrencinin seviyesine göre ders sayısı değişebilir.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda çözme yolları anlatılmaktadır.

Kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve Yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Pandemi dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Online derslerimizin verim açısından yüz yüze derslerden hiçbir farkı yoktur.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Özel Ders Verenler (Ders Veren Öğretmenler)

Özel ders veren öğretmenlerimiz yani kadromuzda bulunan öğretmenlerimiz sadece Hızlı Okuma Tekniklerinden değil, kurum olarak diğer branşlardan da özel ders anlatmaktayız. İlkokuldan başlayıp üniversite dahil tüm branşlardan özel ders anlatıyoruz.

İlkokul özel ders, lise özel ders veren öğretmenlerimiz alanlarında uzman öğretmenlerdir. Online derslerimiz için eğitim danışmanımızdan deneme dersi talep edebilirsiniz. 15 dakikalık deneme derslerimiz ücretsizdir. Kurum olarak en iyi eğitimi vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

Hızlı Okuma Kursu Fiyatı

Hızlı Okuma Kursu ortalama 16 ders, Hızlı Paragraf Teknikleri 10 ders olarak tavsiye edilmektedir.

Online veya yüz yüze derslerimizin ücretleri için eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Hızlı Okuma Kursu Nevşehir – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuzu arayarak eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu Nevşehir hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme uygulanmaktadır.(LGS ve YKS adaylarına) Bütün öğrencilerin katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır. Deneme dersi sonrası uyuma bakılır gerekirse tekrar başka bir öğretmenimiz ile deneme dersi yapılabilir.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

hızlı okuma kursu nevşehir

hızlı okuma kursu nevşehir

hızlı okuma kursu nevşehir

hızlı okuma kursu nevşehir

hızlı okuma kursu nevşehir

hızlı okuma kursu nevşehir

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button