tr

Kimya Özel Ders Kocaeli

Kimya Özel Ders Kocaeli

Kimya Özel Ders Kocaeli

Kimya Özel Dersler Kocaeli olarak sizler için en iyi özel dersleri veriyoruz. Sadece Kocaeli ve ilçeleri değil Türkiye’nin her iline de online veya yüz yüze dersler vermekteyiz. TYT ve AYT sınavlarına hizmet vermekteyiz.

Derslerimizi 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders olacak şekilde işliyoruz. Özel derslerimize başlamadan önce yaklaşık 15 dakika süren ücretsiz online deneme dersi yapıyoruz. Online olarak 15 günde bir deneme uyguluyoruz. Yaptığımız bu denemelerde öğrenci kendi durumunu görüyor. Online derslerimiz için internet ve bilgisayar olması gereklidir. Kendi platformlarımızdan ders anlatıyoruz. Fakat öğrenciler, adaylar zoom programına alıştıklarından dolayı zoom dan da anlatmaktayız. Öğrencilerin dersleri anlatım esnasında kayıt yapmalarına izin vermekteyiz. Bu konuda tek şartımız sosyal medya veya benzeri platformlarda paylaşmamaları kendilerinin istedikleri zaman dinlemeleri seyretmeleri için izin verilmektedir. Yüz yüze derslerimizde velilerimiz istedikleri takdirde öğretmenlerimiz öğrenci evinde ders anlatabilmektedir.

Kimya Özel Ders

Kimya Özel Ders Kocaeli denildiğinde bizlere her zaman ulaşmanız mümkündür.  Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil bilgisi, Tarih, Coğrafya, İngilizce derslerinin öğretmenleri de ekibimizde teker teker vardır. Bu eğitmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve branş eğitmenleridir. Kimya Özel Ders Kocaeli olarak öğretmen kadromuz tecrübeli, alanında uzman ve branşlaşmış öğretmenlerden oluşmaktadır. Her ders alanında uzmanlaşmış, farklı farklı tüm sınıf seviyelerine ders anlatabilen öğretmenlerimiz mevcuttur.

Kimya Özel Ders Kocaeli

Kimya dersi Üniversite sınavında TYT de 7 AYT de 13 soru çıkmaktadır. Sınav sonuçlarına baktığımız yaptıkları fakat başarı olarak%35 civarında netleri vardır. Fenden toplamda 60 soru sorulmaktadır. Öğrencilerin cevaplarında 6-7 tane toplam kimya neti bulunmaktadır. Kimya dersi zor olmamakla birlikte konuları ve kısa yollarını bilmezseniz yapamazsınız. Bunun içinde iyi bir kimya öğretmeninden ders alınması durumunda öğrenciler toplamda 20 sorunun en az 17-18 tanesini net olarak yapabilmektedir.

Kimya Özel Ders Kocaeli olarak ekibimizi öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması için oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını görev edinmiş öğretmenlerden oluşturduk. Özel ders aramalarında ve sayfalarında en popüler konumdayız. Çünkü bizler alınan her özel dersin, ne derece önemli olduğunu, belki de bir hayatı değiştireceğini biliyoruz.

Türkiye’nin her yerinde sadece bir tık uzağınızdayız.
matematik özel ders giresun

 

 

 

Kimya Özel Ders Kocaeli

Kimya dersi ile ilgili ders saati önerimiz aşağıdaki gibidir;

9 sınıf konularını 50 derste, 10 sınıf konuları 70 ders, 11 sınıf konuları 80 ders, 12 sınıf kimya konuları 60 derste tamamlanmış olmaktadır.

TYT- AYT programı olursa öğrencinin durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Alanında uzman öğretmenlerle çalıştığımız için kendimize çok güveniyoruz.

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , YKS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Not: Kurumumuzda sadece Kimya Özel Ders Kursu değil, TYT, AYT, LGS, YÖS, KPSS, ALES Kurslarımız mevcuttur.Matematik Özel Ders
Türkçe Özel Ders
Fizik Özel Ders
Kimya Özel Ders
Biyoloji Özel Ders
Hızlı Okuma Özel Ders

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

   

  kimya özel ders kocaeli

  kimya özel ders kocaeli

  kimya özel ders kocaeli

  kimya özel ders kocaeli

  kimya özel ders kocaeli

  kimya özel ders kocaeli

  Ziyaretçi Yorumları (3)
  1. Buğra dedi ki:

   Kimya dersinden çok zorlanıyordum ders almaya başladım çok daha iyi bir haldeyim teşekkür ederim

  2. Zahide dedi ki:

   Kimya netlerim sizin sayenizde yükseliyor hocama desteği için teşekkür ederim

  3. Koray dedi ki:

   Çok daha başarılı sonuçlar almaya başladım hocama gösterdiği ilgi için çok teşekkür ederim

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button