tr

LGS KURSU ISPARTA

261
LGS KURSU ISPARTA

LGS Kursu Isparta, LGS, Millî Eğitim Bakanlığı tarafından uygulanmaya başlanan ve her yıl yapılan ilköğretimden ortaöğretime geçiş sınavı sistemidir.

Sınavı kazanan öğrenciler; Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Sosyal Bilimler Lisesi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, Mesleki Teknik Anadolu Liselerine gider. Sınavda belirli başarı eşiğine ulaşamayan öğrenciler adrese dayalı okul tercihinde bulunabilir.

Sisteme göre, Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, İngilizce, Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi,8. sınıfın sonunda tek günde iki oturum halinde bir sınav yapılır.  Sözel bölümde 50, sayısal bölümde 40 olmak üzere sınavda toplam 90 soru bulunmaktadır. İlk oturumda yer alan dersler: Türkçe, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Yabancı Dil. İkinci oturumda yer alan dersler: Matematik ve Fen Bilimleri.

LGS KURSU ISPARTA

Kursumuz genel şubesi Kocaeli ilinde bulunmakta olup Türkiye’nin her şehir ve semtinde hizmet vermektedir. Kurduğumuz güçlü ve dinamik bir eğitim kadrosu ile nerede olursanız olun sizlere online veya yüz yüze eğitimi en iyi imkanlarla vermekteyiz. Online derslerden önce yaptığımız ücretsiz  20 dakikalık deneme dersi sayesinde derslere başlama kararını almayı sizlere bırakıyoruz. Her hafta online denemeler yaparak netlerinizin artmasına katkı sağlıyoruz.

lgs kursu

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftalık online deneme yapılmaktadır.(LGS YKS adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki zaman kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  www.populerakademi.com

  www.ozelderssepeti.net

  https://www.ozelderssepeti.com

   

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Özel Ders Sepeti
  Özel Ders Sepeti
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
  error: Content is protected !!
  Call Now Button