tr

Tekirdağ Özel Ders

Tekirdağ Özel Ders

Tekirdağ Özel Ders , alanında ustalaşmış öğretmen  kadromuzla Türkçe matematik fizik kimya biyoloji İngilizce derslerini öğrencinin seviyesine bağlı olarak ilkokul ortaokul lise seviyelerinde vermekteyiz. Aynı zamanda tyt- ayt dgs ales sınavlarında öğrencilerimize katkı sağlamaktayız. Tekirdağ’ın  tüm ilçelerine yüz yüze eğitim için  öğretmen gönderme imkanını sizlere sunuyoruz.

Tekirdağ Özel Ders

Veli ve öğrencilerin  ihtiyaçları doğrultusunda eğitimlerimizi yüz yüze ve ya online olarak  belirliyoruz.

Yüz yüze ders almak isterseniz bulunduğunuz konuma en yakın öğretmenimizi size yönlendiriyoruz. Bu doğrultuda öğrencimize göre haftalık olarak program hazırlayıp hangi sınava hazırlanacaksa o yönde ilerliyoruz.

Ülkemizde olan salgın hastalık yüzünden öğrencilerimizin eğitimden mahrum kalmasını istemiyor bu yüzden de online olarak eğitim de sağlıyoruz.  Online eğitimimizde zoom programı ya da kendi platformumuz üzerinden öğretmen ve öğrenciyi buluşturuyoruz. Ders öncesi öğretmenimizin hazırladığı deneme dersiyle ders ve öğretmenimiz hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Deneme dersi sonrası öğretmeninizle dersin gün ve saatlerini belirleyip özel dersinize başlıyorsunuz. Ders planlaması tamamen öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik bir şekilde oluşturulur. Sakarya özel ders olarak sizlerleyiz.

Ödemelerinizi öğretmeninize dersin bitiminde veya haftalık olarak yapabilirsiniz.

TEKİRDAĞ  ÖZEL DERS

Tekirdağ özel ders, Türkçe özel ders, matematik özel ders, fizik özel ders, kimya özel ders, biyoloji özel ders, tarih özel ders, İngilizce özel ders, geometri özel ders şeklinde sizlere tüm derslerden eğitim sağlayabilmekteyiz. Sınavlara hazırlanırken  destek olmak ,okul derslerine katkıda bulunmak ve ödevlerine yardımcı olmak ve daha iyi seviyelere gelmeleri  için deneyimli ve kaliteli öğretmenlerimizle sizlere hizmet veriyoruz.

 

 

matematik özel ders giresun

 

 

Online LGS – YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

İlkokul sınıf  eğitmenleri, LGS , TYT, AYT  YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0541 598 0041 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere 15 günde bir online deneme yapılmaktadır.(LGS TYT AYT adaylarına) Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Sizler ve eğitimcilerimiz için salgın döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

https://www.populerkitabevi.com

 

https://www.populerkitabevi.com

https://www.populerkitabevi.com

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Özel Ders Sepeti
Özel Ders Sepeti
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz? Online mı Yüz yüze mi özel ders istiyorsunuz?
error: Content is protected !!
Call Now Button